... 90003132

تعریف لاکر

یک «لاکر» (Locker) صندوقی هوشمند و الکترونیکی است که در مکان های مشخص، مستقر شده و کارکرد اصلی آن دریافت، حفاظت، نگهداری و تحویل هر نوع مرسوله ای (شامل: اسناد و مدارک، بسته، بار، وسایل شخصی و … در یک محدوده‌ی وزنی و ابعادی مشخص) با روشی ساده و راحت برای عموم مردم و همچنین انواع کسب و کارها با امکان خدمات‌رسانی در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته (با توجه به ساعات کاری محل استقرار لاکرها) می‌باشد. جابار، پلتفرمی به نام E-Lock  ارائه می‌­دهد که مدیریت شبکه لاکرها و مدیریت بسته کاربران آن­ها را، انجام می‌­دهد.

لاکر هوشمند به سرویس‌دهندگان پست و لجستیک امکان مدیریت هوشمند و بهینه‌ی منابع را می‌دهد تا با بالا بردن بهره‌وری خود، تعداد بیشتری مرسوله را در واحد زمان به دست مخاطبین برسانند و از سویی دیگر، به گیرندگان مرسولات اجازه می‌دهد که برای دریافت مرسولات خود در زمان و مکان دلخواه برنامه‌ریزی نمایند.

لاکر‌های هوشمند در یک شهر هوشمند، به کاهش تردد وسایل نقلیه کمک می‌کنند و می‌توانند تأثیر مناسبی در حفاظت از محیط زیست داشته باشند.  لاکرهای هوشمند، عموما برای بسته‌ها و پاکت‌های استاندارد کارایی دارند و انواع بسته‌های بزرگ، متوسط و کوچک را درون خود جای می‌دهند.

لاکرهای هوشمند در لبه‌های یک شبکه‌ی پستی قرار می‌گیرند و می‌توانند بر اساس خواست فرستنده، گیرنده یا شرکت‌های لجستیکی ، میزبان مرسوله شده و امکان مدیریت بهتر زمان قبول و تحویل مرسولات را مهیا کنند.

ویژگی‌های لاکرهای هوشمند جابار

...

ویژگی‌های نرم‌افزار لاکرهای هوشمند جابار

مدیریت کاربران و نقش‌ها
مدیریت تعرفه‌ها
مدیریت SLA
مدیریت هوشمند رزرو
مدیریت قراردادها
مدیریت سفارشات
مدیریت شبکه لاکرهای هوشمند
مدیریت مناطق جغرافیایی
مدیریت مالی
مدیریت اعتبار و کیف پول
مدیریت پرداخت
گزارشات کاربردی برای شرکت‌های عرضه خدمات پستی

ویژگی‌های سخت افزار لاکرهای هوشمند جابار

...