... 90003132
مشتریان

مشتریان جابار

با مشتریان جابار بيشتر آشنا شوید

شرکت­‌های عرضه خدمات پستی کوریر لاکرهای هوشمند جابار
شرکت­‌های عرضه خدمات پستی

با توجه به روند روزافزون استفاده از خدمات مرسولات پستی، شرکت‌­های عرضه خدمات پستی در سطح جهان از توسعه قابل توجهی برخوردار شدند. بحران همه‌­گیری کرونا نیز به این مساله دامن زد و نقش این صنعت و فعالان آن را بیش از پیش پررنگ‌­تر کرد. کاهش خریدهای حضوری و استفاده بیشتر از تجارت الکترونیک و فروشگاه‌­های آنلاین، باعث رونق صنعت خدمات پستی در این دوران گردید. از سوی دیگر، پیشرفت تکنولوژی تجهیزات نوینی را در عرصه‌­های مختلف معرفی کرده است. صنعت خدمات پستی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. از جمله پیشرفت‌­های تکنولوژیک این صنعت میتوان به “لاکرهای هوشمند” اشاره کرد. با توجه به استقبال روزافزون شرکت‌های عرضه خدمات پستی­ از لاکرهای هوشمند در سطح بین‌­المللی، شرکت­‌های عرضه خدمات پستی داخلی نیز به فکر استفاده از این تکنولوژی نوین افتاده‌­اند.

شرکت جابار، به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پلتفرم لاکرهای هوشمند در ایران، با شناسایی این بازار به عنوان پیشرو این صنعت در کشور به حساب می‌­آید.

پایانه‌­ها ( مترو، فرودگاه­‌ها، ترمینال­‌های اتوبوسرانی و …)

با توجه به پررنگ تر شدن روزافزون نقل و انتقالات پستی بین افراد و نیز معرفی تکنولوژی­‌های نوین در این عرصه از جمله لاکرهای هوشمند، وجود این لاکرها در تمامی اماکنی که امکان مبادلات مرسوله بین افراد وجود دارد ضروری به نظر می‌­رسد. پایانه‌­ها از جمله اماکنی هستند که این ضرورت در آن­ها احساس می­شود. با توجه به ازدحام جمعیت در این گونه اماکن و نیز افزایش نیاز به تبادل مرسولات، تعبیه لاکرهای هوشمند در این اماکن اجتناب‌ناپذیر می­باشد. از فرودگاه‌­ها و ترمینال‌­های اتوبوسرانی می­توان به عنوان نقاط کلیدی برای استقرار لاکرهای هوشمند بهره گرفت.

پایانه‌­ها و لاکرهای هوشمند جابار
لاکرهای جابار و تجارت الکترونیک
تجارت الکترونیک

از آنجایی که خریدهای اینترنتی در سطح جهانی افزایش چشمگیری یافته است، صنعت E-Commerce نیاز روزافزون به توسعه خدمات و افزایش رضایت­مندی مشتریان خود دارد. در این راستا، بهره‌گیری از لاکرهای هوشمند برای تبادل مرسولات پستی نقش بسیار مهمی در این کسب و کار بازی می­‌کند. شرکت جابار نیز با درک این موضوع، اولین گام را در تنوع‌سازی خدمات ارائه شده توسط این صنعت در کشور برداشته است. پلتفرم‌­های پیشنهادی این شرکت برای لاکرهای هوشمند، می­تواند انقلابی در این عرصه در سطح ملی ایجاد نماید.

مراکز خرید و فروشگاه­‌های زنجیره‌­ای

با توجه به اینکه در مراکز خرید با انبوه مردم و نیز جابجایی و تبادل کالا مواجه هستیم، تکنولوژی نوین لاکرهای هوشمند در این مراکز می­تواند نقش بسیار مهمی را در تامین نیازهای بازدیدکنندگان از این مراکز ایفا کند.

مراکز خرید و فروشگاه­‌های زنجیره‌­ای لاکرهای جابار
مشتریان احراز هویت شده جابار
مشتریان احراز هویت شده

منظور از مشتریان احراز شده، افراد فعال در کانون وکلای دادگستری، سازمان نظام پزشکی و پرستاری و نیز اعضای هیات علمی دانشگاه‌­ها، بانک­‌ها و موسسات مالی و اعتباری می‌­باشند. مشخصات این افراد در پایگاه داده سازمان مربوطه ثبت و ضبط گردیده و به نوعی افراد دارای اعتبار و قابل ردگیری می‌باشند. با توجه به ماهیت شغلی این افراد، تبادل مرسولات پستی، از مهم­ترین فعالیت‌­های آن­ها است لذا استفاده از لاکرهای هوشمند در این سازمان­ها، خلاء تکنولوژیک صنعت مرسولات پستی را می­تواند تکمیل نماید.

  • مجتمع­ های اداری و مسکونی
  • بانک­ها و موسسات مالی و اعتباری
  • Approved C (کانون وکلا، نظام مهندسی، نظام پزشکی)
  • مراکز فرهنگی/ فرهنگسراها /پردیس­ های سینمایی/شهرداری­ ها
  • دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، تحقیقاتی و مطالعاتی، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، شهرک‌های صنعتی
  • لاکرهای پرتابل (Mobile Locker)
  • مراکز بهداشتی و درمانی (دانشگاه­ علوم پزشکی، بیمارستان، درمانگاه و…)
  • اماکن مذهبی و زیارتی
  • مراکز قضایی (دادگاه­ ها، دادسراها، شورای حل اختلاف)
  • مراکز تفریحی و ورزشی
جابار پیشرو در لاکرهای هوشمند در ایران