پلتفرم جابار مبتنی بر فضای ابری است که، مدیریت کارآمد شبکه لاکرهای جابار را با نظارت لحظه­ای و گزارش‌دهی پیشرفته ممکن می‌سازد.

هوشمند، مقیاس پذیر و ایمن جابار لاکر هوشمند

هوشمند، مقیاس پذیر و ایمن

هوشمند و ایمن، ما از آخرین شیوه‌های رمزگذاری داده‌ها استفاده می نماییم تا هرگز نگران نفوذهای ناخواسته به شبکه نباشیم. پلتفرم ما یک معماری منعطف ارائه می دهد که مقیاس پذیری نامحدودی را امکان پذیر می نماید.

پلتفرم جابار قابلیت های پیشرفته هوش کسب و کار (BI) را ارائه می دهد که با آن می توان کارایی لاکرها و استفاده ی مخاطبین را بهبود بخشید. همچنین می توان از آن برای ردیابی شاخص های کلیدی کسب و کار مانند میزان استفاده، نرخ جذب و میانگین ظرفیت شبکه استفاده نمود.

پوشش شبکه

با توجه به اینکه شبکه جابار تحت پوشش چتر دیتای شبکه اپراتوری کشور می باشد، امکان گسترش شبکه لاکرها در مناطق تحت پوشش کل کشور وجود دارد.

پوشش شبکه لاکر هوشمند جابار
توپولوژی فنی و ارتباطی شبکه لاکر جابار

توپولوژی فنی و ارتباطی شبکه لاکرها

یکپارچه سازی سریع و بی نقص

API های این پلتفرم می توانند به طور یکپارچه و با سرعت بالا با سیستم های موجود به منظور تعریف سرویس های مشترک و هم افزایی ادغام شوند و با  شرکت‌های عرضه خدمات پستی و حمل و نقل از جمله تیپاکس و…  و همچنین خرده فروشان تجارت الکترونیک مانند دی جی کالا و … مطابق با نیاز سازگار شوند.

پلتفرم جابار تمام عملیات کلیدی را نظارت می نماید. از وضعیت اطلاعات شبکه و تعداد تحویل‌ بسته ها گرفته تا اعلان‌های فوری و کلیه المان های مورد نیاز سرویس و نگهداری.

رابط کاربری راحت و آسان لاکرهای جابار

رابط کاربری راحت و آسان

گزارش گیری پیشرفته با اتکا به داشبورد BI      جابار

گزارش گیری پیشرفته با اتکا به داشبورد BI      

یکپارچه سازی بی نقص بر اساس پلتفرم Open API در جابار لاکرهای هوشمند

یکپارچه سازی بی نقص بر اساس پلتفرم Open API

سرویس نظارت تصویری بر بستر فضای ابری (VSaaS)

با توجه به حساسیت در امنیت بسته های داخل لاکر های هوشمند جابار نیاز به طراحی و نصب دوربین بر روی لاکرهای این مجموعه لازم و حیاتی می باشد. لذا این مجموعه با استفاده از دوربین­های پیشرفته  جهت نظارت تصویری از سیستم فضای ابری جهت ذخیره و پایش تصویر دوربین­ها استفاده می­نماید. این سیستم امنیتی بیسیم و هاست شده بر بستر وب است که به پلتفرم اجازه می­دهد تا از طریق فضاهای ابری به ذخیره سازی، مدیریت، پخش و بازبینی تصاویر نظارتی ضبط شده بپردازد.

سرویس نظارت تصویری بر بستر فضای ابری لاکر هوشمند جابار

برخی ویژگی ها و قابلیت های سرویس VSaaS جابار

قابلیت‌های هوشمند لاکرهای جابار

قابلیت‌های هوشمند

مدیریت سرور جابار

مدیریت سرور

مدیریت تصاویر ذخیره شده جابار

مدیریت تصاویر ذخیره شده

مدیریت دسترسی کاربران لاکر هوشمند

مدیریت دسترسی کاربران

مدیریت نمایش و کنترل دوربین‌ها لاکر هوشمند جابار

مدیریت نمایش و کنترل دوربین‌ها