دریافت کالا در جابار

جابار دارای خدمات هوشمند پستی متنوعی برای شرکت های پستی و فروشگاه های اینترنتی است که ارسال و دریافت کالا و مرسولات پستی را برای فعالان صنعت پست و لجستیک، تجارت الکترونیک و مشتریان آن‌ها تسهیل می‌کند. ارائه سرویس دریافت کالا از جابار به شرکت های پستی و فروشگاه های اینترنتی کمک می‌کند تا بتوانند در زمان کوتاه‌تری تعداد بیشتری مرسوله را در یک محل تحویل دهند. در این صورت در هزینه و زمان صرفه جویی خواهد شد و در نتیجه مشتری هم منتظر در یافت کالا در درب منزل و یا محل کار خود نخواهد ماند. دریافت کالا از جابار نوعی از ارائه خدمات پستی هوشمند در نقطه تحویل و یا همان لست مایل دلیوری است.

لاکرهای هوشمند جابار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فرآیند دریافت و ارسال کالاها به ساده‌ترین شکل ممکن انجام شود. بهترین روش دریافت مرسوله می تواند استفاده از صندوق های هوشمند باشد زیرا دریافت کالا را در زمان و محل مورد نظر مشتری، فراهم می‌کنند. استفاده از این فناوری نه تنها راحتی بیشتری برای مشتریان فراهم می‌کند، بلکه فشار کاری بر روی نیروی انسانی در شرکت‌های پستی و فروشگاه‌های اینترنتی را نیز کاهش می‌دهد. استفاده از سرویس دریافت کالا از جابار به خصوص برای افرادی که در طول روز نمی‌توانند در منزل یا یک محل مشخص حضور داشته باشند، بسیار کارآمد است. مشتریان می‌توانند بدون نیاز به هماهنگی‌های پیچیده، دریافت مرسوله خود را از لاکرهای می هوشمند تجربه کنند. علاوه بر این، پس از قرار گرفتن مرسوله و یا بسته پستی در لاکرهای هوشمند بلافاصله برای دریافت کننده، پیامکی حاوی کد دریافت ارسال می شود.یکی دیگر از مزایای سرویس دریافت کالا از جابار برای فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت های پستی، امکان کاهش هزینه‌های لجستیک است. با متمرکز کردن دریافت کالاها در لاکرهای هوشمند، هزینه‌های مربوط به ارسال مرسوله‌های جداگانه به مکان‌های مختلف کاهش می‌یابد. همچنین، این روش می‌تواند به کاهش خطاها و بهبود دقت در توزیع مرسولات کمک کند. جابار با ارائه این خدمات، توانسته است به افزایش بهره‌وری و رضایت مشتریان کمک کند و تجربه کاربری آن‌ها را بهبود بخشد. این روش نوآورانه، نقش مهمی در توسعه و بهینه‌سازی فرایندهای لجستیک و پستی دارد و می‌تواند به‌عنوان یک ابزار موثر در کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تحویل مرسولات مورد استفاده قرار گیرد. در مجموع، خدمات هوشمند جابار یک راهکار جامع برای پاسخگویی به نیازهای متنوع در زمینه ارسال و دریافت کالا در تجارت الکترونیک و صنعت پست فراهم می‌کند.

شرح سرویس:

  • در سرویس دریافت کالا از جابار ، فرستنده که می‌تواند شخص و یا فروشگاه اینترنتی و … باشد از طریق سامانه شرکت‌ پستی، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.
  • فرستنده ضمن هماهنگی با گیرنده با انتخاب سرویس دریافت کالا در جابار و با وارد کردن اطلاعات ابعاد مرسوله و آدرس مقصد، لاکرهای هوشمند آزاد و متناسب با ابعاد بسته پستی، در محدوده جغرافیایی انتخاب شده را مشاهده و لاکر هوشمند مورد نظر را جهت رزرو، انتخاب می­‌نماید.
  • درصورت انتخاب نحوه پرداخت به صورت پیش‌کرایه، فرآیند پرداخت توسط فرستنده انجام و در پایان، رزرو لاکر با موفقیت صورت می­پذیرد.
  • شرکت‌ پستی (کوریر) پس از جمع آوری مرسوله از لوکیشن فرستنده، ضمن دریافت کد بارگذاری در لاکر هوشمند، اقدام به گذاشتن مرسوله در صندوق پستی هوشمند رزرو شده در مقصد می‌­نماید.
  • پس از اتمام بارگذاری، آدرس لاکر، بازه‌ی زمانی رزرو، کد برداشت مرسوله به همراه لینک پرداخت درصورت پس کرایه یا (COD)، از طریق پیامک برای گیرنده ارسال می­‌گردد.
  • گیرنده ضمن مراجعه به لاکر هوشمند پستی در زمان رزرو، کد برداشت مرسوله را وارد می­‌نماید.
  • مطابق با کد برداشت وارد شده توسط گیرنده، اعتبارسنجی درخواست به همراه استعلام وضعیت پرداخت پس‌­کرایه صورت گرفته و درصورت عدم مشکل، درب صندوق هوشمند رزرو شده مطابق با درخواست، باز می‌گردد.
  • گیرنده، ضمن دریافت کالا از جابار، درب لاکر را می‌بندد.
دریافت کالا در جابار

جابار نزدیک به خودت را پیدا کن

لاکی پست

شماره موبایل