سرویس مرجوعی کالا

راه حل مرجوعی کالا توسط لاکرهای هوشمند، جزو سرویس‌های جابار در راستای ساده سازی مرجوعی کالا، برای کسب و کارهای اینترنتی و مشتریانشان است. مرجوعی کالا، هم برای فروشگاه اینترنتی و هم مشتری، مسیری ناخوشایند و نیازمند صرف هزینه و زمان است. اما با استفاده از راه حل مرجوعی کالا که توسط جابار ارائه می‌شود بسیاری از مشکلات در فرایند مرجوعی کالا از بین می‌رود. جابار با ارائه این سرویس خود، موجب ایجاد اتوماسیون مرجوعی کالا شده و در نتیجه در کاهش صرف هزینه و زمان به فروشگاه اینترنتی و مشتریان آن کمک می‌کند.

سرویس مرجوعی کالا

لاکرهای هوشمند جابار به کاربران این امکان را می‌دهند تا بدون نیاز به هماهنگی زمانی و مکانی با مامور ارسال و یا پیک، کالاهای مرجوعی خود را به سادگی در یک لاکر هوشمند مشخص قرار داده تا فرایند مرجوعی کالا آغاز شود.

این سرویس به‌خصوص برای مشتریانی که دارای مشغله فراوان هستند و امکان انتظار در خانه برای مراجعه پیک را ندارند، بسیار مفید است. از طرفی، فروشگاه‌ اینترنتی نیز می‌تواند با مدیریت متمرکز لاکرها، سریع‌تر کالاهای مرجوعی را دریافت و فرایند بازپرداخت و یا تعویض را انجام دهد.

همچنین، لاکرهای هوشمند جابار با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته، امکان ردیابی دقیق مراحل مرجوعی کالا را فراهم می‌کنند و به کاهش خطاهای انسانی کمک می‌کنند.

استفاده از این سرویس نه تنها تجربه مرجوعی کالا را برای مشتریان بهبود می‌بخشد، بلکه بهره‌وری فروشگاه‌ها را نیز افزایش می‌دهد و امکان رسیدگی سریع‌تر به کالاهای مرجوعی را فراهم می‌سازد.

به طور کلی، لاکرهای هوشمند جابار با ارائه یک راه‌حل جامع، نقش مهمی در بهبود کیفیت خدمات پس از فروش به فروشگاه های اینترنتی ایفا می‌کنند.

شرح سرویس:

  • این سرویس نوین و هوشمند، راه حل مرجوعی کالا برای کسب و کارهای آنلاین و مشتریانشان است.
  • در این سرویس، متقاضی مرجوعی کالا، از طریق سامانه فروشنده/فروشگاه اینترنتی اقدام به ثبت درخواست مرجوعی کالا می­‌نماید.
  • متقاضی مرجوعی با انتخاب محدوده جغرافیایی مورد نظر، لاکرهای آزاد متناسب با کالای مرجوعی را مشاهده و رزرو لاکر  هوشمند را انجام می‌دهد. با اتمام فرآیند رزرو، کد دسترسی به صندوق هوشمند جهت بارگذاری کالا برای متقاضی مرجوعی ارسال می‌­شود.
  • متقاضی مرجوعی کالا با مراجعه به لاکر هوشمند رزرو شده  و وارد کردن کد دریافتی، کالای مرجوعی را در لاکر رزرو شده بارگذاری می‌نماید.
  • شرکت‌ پستی طرف قرارداد با فروشنده/فروشگاه اینترنتی، پس از اطلاع از بارگذاری کالای مرجوعی، با مراجعه به لاکر هوشمند و وارد کردن کد دسترسی به لاکر، کالا را برداشته و به فروشنده/فروشگاه آنلاین مربوطه تحویل می­‌دهد.

جابار نزدیک به خودت را پیدا کن

لاکی پست

شماره موبایل