گزارش خبری از حضور شرکت جابار در نمایشگاه شهر پایدار کیش

نمایشگاه شهر پایدار کیش

گزارش خبری از حضور شرکت جابار در نمایشگاه شهر پایدار کیش

اولین نمایشگاه شهر پایدار کیش با حضور بیش از ۲۸۰ شرکت کننده از جمله وزارتخانه‌ها، دانشگاه‌ها، استانداری‌ها، شهرداری تهران و سایر کلان‌شهرها، بانک‌ها، بیمه‌ها، خودروسازها، شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های زیرساخت‌ها و تجهیزات هوشمند و… در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برپا شد. حضور در این نمایشگاه، برای شرکت‌کنندگان فرصتی را ایجاد کرد تا بتوانند جدیدترین دستاوردهای خود را در حوزه مدیریت شهری با یکدیگر و بازدیدکنندگان به اشتراک گذاشته و ارزش افزوده ایجاد نمایند.

هدف از برگزاری اولین نمایشگاه شهر پایدار، ارائه آخرین دستاوردهای فناوری روز کشور و جهان در حوزه شهرسازی هوشمند و پایدار، توانمندسازی در مدیریت ساخت و سازها و آشنایی با مفاهیم جدید در حوزه سازه و طراحی شهر پایدار بوده است. دولت هوشمند، مدیریت شهری هوشمند، اقتصاد پایدار، انرژی‌های سبز، حمل و نقل پایدار، محیط زیست، حوزه‌های ساختمان پایدار و هوشمند، دولت هوشمند، تجهیزات و زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، پژوهش، اقتصاد پایدار و امنیت در شهرهای هوشمند از مهم‌ترین محورهای این نمایشگاه تخصصی است که در تاریخ ۶ بهمن ماه در جزیره کیش برپا شده است.

شرکت جابار، با هدف معرفی شرکت، سرویس‌ها و محصول لاکر هوشمند در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. همسو بودن محصول و خدمات جابار با نمایشگاه شهر پایدار از چندین زاویه قابل بررسی و جذاب بوده است. لاکرهای هوشمند جابار با کاهش تردد وسایل حمل و نقل پستی به کاهش ترافیک و در نتیجه کاهش آلاینده‌های زیست محیطی کمک کرده و در هوشمندسازی و حفظ سلامت محیط زیست شهرها بسیار موثر خواهد بود.

جابار، علاوه بر اینکه با میزان استقبال و رضایت‌مندی تعداد زیادی از بازدیدکنندگان از تولیدات و خدمات شرکت مواجه شد، موفق شد تا بتواند با دیگر شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه، جلساتی را برای ایجاد هم‌افزایی در جهت ساخت شهری هوشمند و پایدار برگزار کرده و برنامه‌هایی عملیاتی  را در این راستا، تدوین کند.

جابار، نه تنها در صنعت پست،لجستیک و تجارت الکترونیک به عنوان یک تسهیل‌گر و تکمیل کننده زنجیره تامین بسیار کارآمد می‌باشد بلکه برای ساکنان تهران و کلان شهرها آرامش را به ارمغان می‌آورد زیرا علاوه بر کاهش ترافیک، در روزگاری که تمام دنیا به سمت دیجیتالی شدن در حال حرکت هست تا افراد با صرف کمترین زمان و هزینه فعالیت‌ها و نیازهای روزمره خود را مرتفع سازند، جابار نیز موجب می‌شود، دغدغه افراد در رابطه با دریافت بسته‌های پستی و یا دریافت سفارشات آنلاین خود ، کاهش یافته و هزینه و زمان کمتری در این راستا، صرف کنند و از وقت خود بهینه استفاده کنند.

جابار همواره در تلاش است تا قدمی موثر در راستای  گسترش و توسعه شبکه لاکرهای هوشمند خود برداشته و بتواند نقش خود را به عنوان یک عضو موثر برای زندگی در شهر پایدار در  تهران و کلان شهرها به خوبی ایفا کند.

تاریخ: ۱۴۰۱-۱۲-۱۴