گزارش خبری از نمایشگاه اینوتکس پست

نمایشگاه اینوتکس پست

این رویداد با حضور مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی، فعالیت خود را آغاز کرد.

نخستین رویداد همایش و نمایشگاهی ملی و دانش‌ بنیان شرکت ملی پست، با عنوان اینوتکس پست در جزیره کیش برگزار شد.

نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله با حضور کار آفرینان و صاحب‌نظران مطرح در حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.

نمایشگاه اینوتکس پست، در تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۱، هم زمان با سال ‌روز جهانی پست شروع شده و تا تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۱ ادامه داشته است.

نمایشگاه اینوتکس، شامل فعالیت‌های تخصصی مانند حمل و نقل، لجستیک، دریافت و تحویل کالا و خدمات پرداخت اعتباری بوده است.

درحال حاضر، ۸۲ عضو دانش بنیان، استارت‌آپ و نوآور در زمینه پست فعالیت می‌کنند که در این رویداد ۵۰ شرکت حضور  داشته‌اند.

حضور جابار در نمایشگاه اینوتکس

شرکت جابار، که یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ فاخر می‌باشد، در سال ۱۳۹۹ با ماموریت  ایجاد و توسعه شبکه خدمات مبتنی بر  اینترنت اشیا  (IOT) به منظور تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پست و لجستیک و تجارت الکترونیک با نگرش اکوسیستمی با تأکید بر زیبوم و با اولویت راه‌اندازی لاکرهای هوشمند، تاسیس گردیده است.

این شرکت در زمینه‌ی ارائه خدمات به حوزه‌های پست و لجستیک، تجارت الکترونیک، فروشگاه‌های اینترنتی و سایر کسب و کارهای که به خدمات لجستیکی احتیاج دارند، فعالیت می‌کند.

محصول شرکت جابار ، خدمات مبتنی بر لاکر هوشمند می‌باشد، که وظیفه‌ی دریافت، حفاطت و نگهداری مرسولات پستی را برعهده دارد و در مراکز خرید و نقاط مختلف شهر  که دارای استانداردهای تعریف شده  توسط این شرکت می‌باشند، مستقر شده‌ تا افراد بتوانند به راحتی بسته‌های پستی خود را در زمان و مکان مورد نظر، دریافت یا تحویل دهند، همچنین شرکت‌های عرضه کننده خدمات پستی و شرکت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک (فروشگاه‌های اینترنتی)، با استفاده از خدمات قبول یا پذیرش (First Mile) و تحویل (Last Mile) جابار، می‌توانند خدمات خود را بهبود ببخشند. از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت‌های لاکر جابار، نسبت به روش‌های سنتی، تحویل یا قبول مرسولات از یک لاکر مشخص است.

فعالیت‌های جابار در نمایشگاه اینوتکس

جابار به عنوان اولین عرضه کننده لاکرهای هوشمند و تکمیل کننده‌ی زنجیره ارزش در حوزه‌ پست و لجستیک داخلی و بین‌المللی، در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.

جابار، ضمن ارائه محصولات و خدمات خود در نمایشگاه اینوتکس، توانست توانایی‌های خود را در صنعت لجستیک هوشمند و خدمات قبول یا پذیرش (First Mile)  و تحویل (Last Mile)، به مخاطبان ارائه کند.

شرکت جابار با ارائه توضیحات کامل و مفید به بازدید کنندگان نمایشگاه، ویژگی‌های پلتفرم‌ و سرویس‌های ارائه شده توسط جابار  را به مخاطبان صنعت معرفی کرد.

جابار در این نمایشگاه،  راه‌کارهایی برای  حمل و نقل و لجستیک در بخش‌های قبول، جمع‌آوری، رهسپاری و توزیع مرسولات  ارائه کرده است.

شرکت جابار ، با  ارائه سرویس‌های متفاوت در زمینه پست و لجستیک  و استفاده از لجستیک هوشمند در تحویل سفارشات، باعث افزایش میزان رضایت مشتریان در این صنعت شده است.

شرکت جابار، در این نمایشگاه با توجه به ارائه توضیحات جامع در خصوص محصول کارآمد و هوشمند خود در حوزه‌ی پست و لجستیک، مورد توجه عموم بازدیدکنندگان و صدا و سیما قرار گرفت، همچنین جابار در نظر دارد در راستای حمایت و  ارتقای پروژه‌های علمی، از پژوهشگران و فناوران حوزه پست و لجستیک، پشتیبانی نماید.

در ویدئوی منتشر شده می‌توانید با خدمات شرکت جابار بیشتر آشنا شوید.

نمایش ویدئو

تاریخ: 2022-11-20