رویداد زی‌بوم 2022، استارتاپ پستی نخستین گام هلدینگ فاخر

برگزاری رویداد زی‌بوم 2020؛ نخستین گامی است که هلدینگ فاخر برداشت.

رویداد بزرگ زی‌بوم استارتاپ پستی با هدف نگرش اکوسیستمی و تشکیل یک پلتفرم جامع در حوزه کسب‌وکارهای پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و فناوری‌های مالی، استارتاپ پستی سه شنبه 7 دی ماه 1400 با حضور بازیگران و علاقه‌مندان این صنایع در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تی‌نکست، این رویداد تخصصی در قالب کنفرانس، پنل‌های مختلف تخصصی، نمایشگاه و کارگاه‌های آموزشی برگزار و با ارائه راهکارهایی علمی و عملی برای بهبود و توانمندسازی هرچه بیشتر صنایع پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و فناوری‌های مالی، استارتاپ پستی خاتمه یافت.

در بخش نخست این رویداد که به همت هلدینگ فاخر برگزار شد، نمایشگاهی با حضور تمامی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر برپا شد. استارتاپ پستی تی ‌نکست هم به عنوان بزرگ‌ترین بازیگر در حوزه لجستیک درون شهری، در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

علاوه بر امکان بازدید عموم از نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ فاخر، غرفه‌های مجازی شرکت‌های حاضر در این رویداد نیز، برای بازدید غیرحضوری علاقه‌مندان به این صنایع ارائه شده بود.

دکتر مهرداد فاخر رئیس هیات‌مدیره هلدینگ فاخر ضمن بازدید از تمام غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه با بیان این مطلب که هلدینگ فاخر در عرصه پست و لجستیکی کشور پیشگام است، افزود: با توجه به اهمیت رشد و پیشرفت این صنایع و ارتباط تنگاتنگی که با هم دارند، نیاز و الزام وجود یک پلتفرم برای فعالیت در یک زنجیره اکوسیستمی به شدت حس می‌شود و در این مسیر هلدینگ فاخر با رونمایی از CLE و این پلت‌فرم نخستین گام را برای آغاز یک مسیر نوین در کشور برداشت.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های کلیه شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، یکی از اهداف این رویداد را ارتباط هرچه بیشتر صنایع و بازیگران موثر ‌آن‌ها برشمرد.

در بخش کنفراس زی‌بوم 2021 دکتر رضا سمیع‌زاده مدیرعامل هلدینگ فاخر، دکتر جمشید ناظمی نایب رئیس هیئت‌مدیره تیپاکس، جناب آقای فرزین فردیس بنیان‌گذار گروه پارس سامان و دکتر زاهد شیخ‌الاسلامی به سخنرانی پرداختند.

سه پنل تخصصی نیز با عناوین پنل زیر ساخت، پنل پست و لجستیک و پنل تجارت الکترونیک با حضور چهره‌های شاخص هر حوزه برگزار شد.

در پنل پست و لجستیک، آقایان حسین رضایی مدیر خوشه پست و لجستیک هلدینگ فاخر، حمید کلهر مدیر برنامه‌ریزی و بودجه و عضو هیئت‌مدیره  شرکت تی ‌نکست، رضا آیتی مدیر شبکه نمایندگان شهرستان تیپاکس، علی افشار مدیرعامل شرکت تی‌اکسپرس، محمدرضا بازرگان مدیرعامل شرکت تی‌هاب، محمدحسین مزارعی مدیر تامین جابار و مهرداد مهربد مدیرعامل ماهکس درباره لزوم ایجاد CLE و شرایط مهیا کردن چنین بستری در کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

یادآور می‌شود رویداد زی‌بوم 2021 به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس هلدینگ فاخر و نقش‌آفرینی این هلدینگ در عرصه‌های مختلف کسب‌وکاری کشور برگزار شد.

 

تاریخ: 2022-01-01