دریافت جایزه ملی تعالی لجستیک و زنجیره تامین در سال 1401 توسط شرکت جابار

دسامبر 3, 2022

هر ساله در کشور ایران، شرکت‌ها و استارتاپ‌های فعال در صنایع مختلف، مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه بر معرفی به عنوان شرکت‌های برتر ، جوایز ملی نیز به آن‌ها تعلق گیرد. یکی از بخش‌هایی که کشورهای پیشرو، اقدام به طراحی جایزه برای آن کرده‌اند، لجستیک و زنجیره تامین است. از این رو با توجه به افزایش تمایل افراد جامعه به خرید اینترنتی، صنعت لجستیک و زنجیره تامین جزء جدایی ناپذیری از  زندگی روزمره محسوب می‌شود و اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند، به این خاطر  تعریف جایزه‌ای تحت عنوان (جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین) در کشورمان کاملا ضروری است، تا با توجه به استانداردهای لجستیک و زنجیره تامین و شاخص‌های مرتبط با آن‌ها، شرکت‌های فعال در این حوزه مورد ارزیابی قرر گرفته و نقطه عطفی در راستای رشد آنها باشد.

سومين دوره جايزه ملی تعالی لجستيک و زنجيره تامين (SCMA) در تاریخ 25  آبان ماه  ١٤٠١ در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد که از بین 14 شرکتی که در این دوره حضور داشتند، شرکت جابار، موفق به دريافت جايزه يک ستاره شد.

اين افتخار در طی ادوار اعطای جوایز ، بی‌سابقه بوده است كه شركتی در اولين سال حضور  خود در  دوره سنجش تعالی، موفق به دريافت جايزه با ستاره شود.

“شرکت جابار” در مقابل نام‌هایی چون، دیجی کالا، ساپکو، ایساکو، ایران خودرو، مهرکام پارس، ال جی (گلديران)، شرکت‌های بزرگ فولادی و… جوان‌ترین شرکتی است که موفق به اخذ ستاره گردیده است.

محصول شرکت جابار، لاکر هوشمند است که وظیفه‌ی آن دریافت، حفاظت و نگهداری مرسولات پستی است و در مراکز خرید و نقاط مختلف شهر  که دارای استانداردهای تعریف شده  توسط این شرکت می‌باشند، مستقر شده‌‌ تا افراد بتوانند به راحتی بسته‌های پستی خود را در زمان و مکان مورد نظر، دریافت کرده یا تحویل دهند.

جابار با طراحی و استقرار این محصول توانسته برای فعالانِ صنعت پست، لجستیک و مشاغل حوزه تجارت الکترونیک، ارزش افزوده ایجاد کند و  در مدیریت و کاهش هزینه‌های ارسال مرسولات به آنها کمک ‌کند، همچنین قدم‌های موثری در جهت رفع دغدغه‌های زندگی در دنیای مدرن و پیچیده امروزی نیز برداشته است.

جابار همواره در تلاش است به عنوان یک تسهیل‌گر در صنعت لجستیک ایفای نقش کند.