جابار نزدیک من | کدام یک از لاکرهای هوشمند جابار به شما نزدیک‌تر است؟

لاکرهای هوشمند جابار در اکثر نقاط پایتخت در دسترس هستند

اگر با لاکرهای هوشمند جابا‌ر آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که لاکرهای هوشمند جابا‌ر برای حفاظت و نگهداری از مرسولات پستی بهترین انتخاب هستند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات جابا‌ر در این زمینه، زمان و مکان دریافت مرسولات پستی خود را به دلخواه تعیین کنید. اما حتما برای شما این سوال پیش آمده است که جابار نزدیک من کجاست و به کدام یک از لاکرهای هوشمند جابار دسترسی بهتری دارید. در این مطلب به این سوال بسیار مهم با معرفی مکان‌های اصلی استقرار لاکرهای هوشمند جابار پاسخ می‌دهیم.

کدام لاکرهای هوشمند جابار نزدیک شما هستند؟

در ابتدا باید با لوکیشن دقیق تمام لاکرهای هوشمند جابار آشنا شوید. همان‌طور که می‌دانید شرکت جابار فعالیت خود را در ابتدا از شهر تهران شروع کرده است اما در آینده بیشتر شهرهای بزرگ ایران را تحت پوشش خدمات خود قرار می‌دهد. باید با شعبه‌های مختلف جابار در مناطق مختلف تهران آشنا شوید و سپس بسته به موقعیت مکانی خود، یکی از این شعبه‌ها را برای دریافت مرسولات پستی خود انتخاب کنید.

با توجه به این که مراکز خرید از مناطق اصلی جابه‌جایی و تبادل کالا به‌شمار می‌آیند و امنیت بالایی دارند و همچنین از پارکینگ عمومی برخوردارند، جابار بیشتر لاکرهای هوشمند خود را در این مراکز مستقر کرده است. در واقع لاکرهای هوشمند جابار در مرکز تبادلات کالا در شهر تهران هستند و به همین خاطر خریدار و فروشنده می‌توانند با صرف کم‌ترین هزینه و زمان به ارسال و دریافت کالاهای خود بپردازند. از طرف دیگر مراکز خرید در تهران پراکندگی بسیار مناسبی دارند و دسترسی به آن‌ها نیز بسیار آسان است. در ادامه به شعبات مختلف لاکرهای هوشمند جابار در نقاط مختلف تهران آشنا می‌شویم.

لاکر هوشمند جابا‌ر در معین مال

منطقه آزادی شهر تهران یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق پایتخت به‌شمار می‌آید و به خیابان‌های بسیار مهمی مانند آزادی، بزرگراه یادگار امام و استاد معین دسترسی مناسبی دارد. به همین خاطر لاکرهای هوشمند جابار در مرکز خرید معین مال مستقر شده‌اند.

لاکر هوشمند جابار در مرکز خرید ونک

منطقه ونک را می‌توان یکی از اصلی‌ترین و پرجمعیت‌ترین مناطق پایتخت دانست. به همین خاطر جابا‌ر، لاکرهای هوشمند خود را در مرکز خرید ونک نیز مستقر کرده است تا مشتریان و فروشندگان دسترسی مناسبی به لاکرهای جابا‌ر داشته باشند. باید اشاره کرد که لاکرهای هوشمند جابا‌ر در محل‌هایی مانند درب ورودی اصلی در سالن اصلی پاساژ ونک و درب ورودی اداری در طبقه همکف مستقر هستند.

لاکر هوشمند جابار در مرکز خرید دنیای نور

اگر به مسیرهایی مانند بزرگراه رسالت، بزرگراه امام علی و شهید صیاد شیرازی دسترسی دارید و می‌پرسید که جابا‌ر نزدیک من کجاست، باید به شما بگوییم که لاکرهای هوشمند جابا‌ر در مرکز خرید دنیای نور منتظر شما هستند. در واقع در جلوی درب ورودی شرقی طبقه همکف مرکز خرید دنیای نور می‌توانید لاکرهای زرد و آبی جابار را مشاهده کنید.

لاکر هوشمند جابار در اطلس مال

شرکت جابار با در نظر گرفتن اهمیت منطقه یک تهران و خیابان‌هایی مانند پاسداران و نیاوران، لاکرهای هوشمند خود را در اطلس مال نیز مستقر کرده است. شما می‌توانید در طبقه همکف بخش اداری اطلس مال به لاکر هوشمند جابار دسترسی داشته باشید.

لاکر هوشمند جابار در بازار موبایل ایران

یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید و فروش موبایل و کالاهای دیجیتال در ایران، بازار موبایل ایران است. به همین خاطر جابار در درب ورودی اصلی طبقه همکف و درب ورودی اصلی طبقه منفی یک، لاکرهای هوشمند خود را مستقر کرده است. اگر در مرکز شهر تهران ساکن هستید و این سوال برای شما وجود دارد که ایستگاه‌های جابار در کجا مستقر هستند، در .پاسخ باید بگوییم که می‌توانید از لاکر هوشمند جابار که در بازار موبایل ایران، مستقر است استفاده نمایید

لاکر هوشمند جابار در خیابان ستارخان

یکی از پررفت‌وآمدترین مناطق تهران، خیابان ستارخان و محله‌های اطراف آن است. از بزرگراه‌های منتهی به این خیابان می‌توان به اشرفی اصفهانی، یادگار امام، شیخ فضل‌الله نوری و جلال آل احمد اشاره کرد. به همین خاطر، جابار لاکرهای هوشمند خود را در مرکز خرید پاسارگاد ستارخان نیز مستقر کرده است تا شما دسترسی مناسبی به سرویس‌های این شرکت داشته باشید.

لاکر هوشمند جابار در منطقه سعادت آباد

اگر در منطقه سعادت آباد ساکن هستید و می‌خواهید از لاکرهای هوشمند جابار استفاده کنید، خبر بسیار خوبی برای شما داریم. در حال حاضر لاکرهای هوشمند جابار در مرکز خرید لوکس رویال سعادت آباد مستقر شده‌اند و شما می‌توانید در طبقه همکف ضلع شمال شرقی و ضلع شمال غربی به لاکرهای هوشمند شرکت ما دسترسی داشته باشید.

لاکر هوشمند جابار در ترمینال غرب

استقرار جابار در ترمینال‌های شهر تهران به علت میزان بالای تردد در آن‌ها بسیار مهم است. به همین خاطر لاکرهای هوشمند شرکت جابار در خیابان رحمانی یا همان ضلع شمالی ترمینال غرب تهران مستقر شده‌اند. شما از طریق بزرگراه‌هایی مانند محمد علی جناح، شیخ فضل‌الله نوری و جاده مخصوص کرج می‌توانید به این ترمینال و لاکرهای هوشمند مستقر در آن دسترسی داشته باشید.

برخی دیگر از جابارهای نزدیک به شما در تهران

اگر همچنان جابار نزدیک به خود را پیدا نکرده‌اید، اصلا نگران نباشید. چرا که لاکرهای هوشمند جابار در چندین منطقه دیگر از تهران نیز مستقر شده‌اند تا شما بتوانید دسترسی مناسبی به خدمات شرکت ما داشته باشید و مرسولات پستی خود را به شکل امن، سریع و مدرن ارسال یا دریافت کنید.

برخی دیگر از مناطق تحت پوشش لاکرهای هوشمند جابار عبارت‌اند از:

  • هروی سنتر (شرق تهران و محله هروی)
  • مرکز خرید سانا (خیابان اندرزگو)
  • مرکز خرید اسکان (خیابان‌های ولی‌عصر و میرداماد)
  • خیابان بهشتی و مصلی
  • مرکز خرید بام لند
  • ترمینال بیهقی
  • مرکز خرید اپال
  • کوروش مال
  • مجتمع تجاری ارگ تجریش
  • مرکز خرید گالریا

پیدا کردن در دسترس‌ترین جابار نزدیک به من در وب‌سایت جابار

برای پیدا کردن در دسترس‌ترین جابار نزدیک به خود در ابتدا موقعیت مکانی تمام لاکرهای هوشمند جابار را در نقشه موجود در وب‌سایت جابار بررسی کنید، سپس به مسیرهای دسترسی مانند بزرگراه‌ها یا خطوط مترو و اتوبوس توجه داشته باشید تا هزینه رفت‌وآمد شما به حداقل برسد. همچنین می‌توانید لاکرهایی را انتخاب کنید که در مسیر دانشگاه، اداره یا شرکت شما قرار دارند تا به صرف زمان اضافه نیازی نداشته باشید.

با سرویس‌های جابار، زمان و مکان دریافت مرسولات خود را برنامه‌ریزی کنید

ایمنی، دسترسی آسان و صرفه‌جویی در هزینه و زمان از مهم‌ترین مزایای استفاده از سرویس‌های جابار یا همان لاکرهای هوشمند جابار هستند. در حال حاضر شما در تمام نقاط تهران بزرگ می‌توانید به لاکرهای هوشمند جابار در مراکز خرید و پر تردد، دسترسی داشته باشید. همچنین برای اطلاع از نقاط استقرار لاکرهای هوشمند جابار می‌توانید از نقشه تعبیه شده در وب‌سایت نیز استفاده نمایید.

تاریخ: 2023-02-28