لاکی باکس (لاکرهای هوشمند اختصاصی)

لاکر هوشمند اختصاصی(لاکی باکس) جابار امکان تحویل اختصاصی کالا را برای سازمان‌ها، ساختمان اداری، ساختمان های مسکونی و ... را فراهم می‌سازد. تفاوت لاکر هوشمند اختصاصی با صندوق شهری هوشمند امکان استفاده از این فناوری در شبکه اختصاصی و محدودی امکان‌پذیر است. در سرویس لاکر هوشمند شهری مشتریان بدون محدودیت زمان و محل، دارای امکان رزرو صندوق شهری هوشمند هستند. اما در سرویس لاکر هوشمند اختصاصی تنها افرادی که به شبکه داخلی دسترسی داشته امکان استفاده از این فناوری را دارند. این سرویس در تمام دنیا، بسیار محبوب است و در دانشگاه‌ها مراکز دولتی و خصوصی، فرودگاه‌ها و ... بسیار کارآمد است. افراد میتوانند با انتخاب باکس و تعیین مدت زمان رزرو وسایل خود را همچون صندوق امانات، به لاکر هوشمند اختصاصی سپرده و با استفاده از وب اپلیکیشن، مجدد در زمان دلخواه وسایل خود را از صندوق هوشمند دریافت نمایند.

سهولت در استفاده

لاکر هوشمند اختصاصی (لاکی باکس) جابار امکان تحویل اختصاصی کالا را برای سازمان‌ها، ساختمان‌های اداری، ساختمان‌های مسکونی و ... فراهم می‌سازد. تفاوت لاکر هوشمند اختصاصی با صندوق شهری هوشمند امکان استفاده از این فناوری در شبکه اختصاصی و محدود است. در سرویس لاکر هوشمند شهری مشتریان بدون محدودیت زمان و محل، دارای امکان رزرو صندوق شهری هوشمند در ایستگاه مورد نظر خود  هستند. اما در سرویس لاکر هوشمند اختصاصی تنها افرادی که به شبکه داخلی دسترسی داشته، امکان استفاده از این فناوری را دارند. این لاکرهای هوشمند اختصاصی علاوه بر اینکه امکان تحویل اختصاصی کالا توسط مامور پیک به داخل لاکر رزرو شده را برای کاربر فراهم می‌سازد، هم‌زمان می‌تواند همچون صندوق امانات نیز برای مدت زمان مشخصی، مورد استفاده افراد یک سازمان و یا مجتمع قرار گیرد.

جزئیات بیشتر
سهولت در استفاده
امنیت بالا

امنیت بالا

لاکر هوشمند اختصاصی جابار با استفاده از سیستم‌های پیشرفته و شبکه محدود، سطح بالایی از امنیت را برای تحویل اختصاصی کالا در درون سازمان‌ها و ساختمان‌های اداری و مسکونی فراهم می‌کند. این لاکرها تنها برای کاربران یک شبکه‌ داخلی  و اختصاصی قابل استفاده هستند، که از سوء استفاده و دسترسی غیرمجاز جلوگیری می‌کند. به‌کارگیری فناوری‌های پیشرفته در لاکر هوشمند اختصاصی، امنیت اطلاعات کاربران را نیز تضمین می‌کند و امکان هرگونه دسترسی غیرمجاز به کالاها را به حداقل می‌رساند.

جزئیات بیشتر

انعطاف پذیری زمانی

لاکر هوشمند اختصاصی جابار با انعطاف‌پذیری زمانی بالا، امکان تحویل کالاها را در هر زمان فراهم می‌سازد. کاربران می‌توانند بدون محدودیت زمانی به لاکرهای هوشمند دسترسی داشته باشند و کالاهای خود را دریافت یا ارسال کنند و حتی از این لاکرهای هوشمند اختصاصی به عنوان صندوق امانات برای مدت زمان مشخص و کوتاهی استفاده کنند. این ویژگی به ویژه برای سازمان‌ها، ساختمان‌های اداری و مسکونی کاربردی است، زیرا افراد می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز به بسته‌های خود دسترسی پیدا کنند. چنین سیستمی می‌تواند در  بهینه‌سازی فرآیند ارسال و دریافت کالا به ساکنین و یا افراد شاغل در مجتمع‌ها و سازمان‌های مختلف کمک ‌کند.

جزئیات بیشتر
انعطاف پذیری زمانی
سیستم هوشمند

سیستم هوشمند

لاکرهای هوشمند اختصاصی جابار از سیستم هوشمند و فناوری‌های مدرن برای کنترل دسترسی، اطلاع‌رسانی لحظه‌ای و مدیریت رزرو لاکرها استفاده می‌کند. کاربران از طریق اپلیکیشن یا پلتفرم آنلاین به‌راحتی می‌توانند لاکرها را رزرو و کنترل کنند. این سیستم هوشمند با جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها، تجربه کاربری را بهبود بخشیده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به تعامل مستقیم با دیگران، فرآیند تحویل و دریافت کالا را انجام دهند. همچنین، نظارت مداوم بر لاکرها و سیستم‌های امنیتی قوی از دسترسی‌های غیرمجاز و خطاهای انسانی جلوگیری می‌کند.

جزئیات بیشتر