شرکت

درباره جابار

با جابار بیشتر آشنا شوید

شرکت جابار یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی هلدینگ فاخر است که در سال 1399 تاسیس گردید. فعالیت این شرکت در حوزه ارائه خدمات به حوزه‌های پست و لجستیک، تجارت الکترونیک و سایر کسب‌وکارها و عموم مردم می‌باشد. محصول جابار، یک صندوق هوشمند است که توانایی ذخیره‌سازی و نگهداری مرسولات پستی را دارد تا در زمان حضور صاحب مرسوله، در کمترین زمان ممکن، آن را به مشتری تحویل دهد. این صندوق‌های هوشمند در مکان‌های مختلف شهر مستقر می‌شوند تا دسترسی به بسته‌های پستی برای صاحبان آن‌ها را آسان کند. فعالان در زمینه پست، لجستیک، شرکت‌های عرضه خدمات پستی و شرکت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک با استفاده از سرویس‌های جابار می‌توانند از بهره‌وری و مدیریت بهینه زمانبندی و هزینه‌ها در First Mile و Last Mile بهره‌مند شوند. یکی از مزیت‌های اصلی لاکر جابار نسبت به روش‌های سنتی، تحویل یا قبول مرسولات از یک لاکر مشخص است؛ به این صورت که مامور تحویل به جای تحویل قبول چند مرسوله به از چندین نقطه، در محدوده‌های تقریباً نزدیک به یکدیگر، آن‌ها را در از لاکر مربوط به آن محل قرار می‌دهند برمی‌دارند.

ماموریت جابار

"ایجاد و توسعه شبکه خدمات مبتنی بر IOT به منظور تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پست و لجستیک و تجارت الکترونیک با نگرش اکوسیستمی با تاکید بر زیبوم با اولویت لاکرهای هوشمند"

JaaBaar Vision

980 Active Locker
in ۲۰۰۰ Days
24/7
24x7 Support
99.99%
JaaBaar Platform Up Time

ارزش‌های جابار

تکمیل شبکه اکوسیستم صنعت زنجیره تامین پست و لجستیک
دوستدار محیط زیست (کاهش آلاینده‌ها در صورت استفاده از لاکرهای هوشمند جابار)
حفظ حریم شخصی مشتریان و احترام به حقوق آن‌ها
کاهش هزینه فعالین صنعت پست و لجستیک در قبول و تحویل مرسولات پستی
به‌روزآوری تکنولوژی و ارتقای دانش در صنعت پست و لجستیک
افزایش سطح رفاه عمومی مشتریان نهایی

مسئولیت اجتماعی

همه‌گیری کووید‌ 19

در شرایط همه‌گیری کرونا، که فعالیت اقتصادی بسیاری از کسب و کارها در سطح جهان رو به افول رفتند، صنعت کوریر از معدود صنعت‌هایی بود که از رونق اقتصادی بهره‌مند گردید. بدلیل تعطیلی کسب و کارها، بسیاری از خریدها و فعالیت‌های اقتصادی به صورت آنلاین انجام شد و جابجایی این خریدهای آنلاین کسب و کار صنعت کوریر را رونق بخشید.
در این بین تحویل بسته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردید زیرا که تکنولوژی‌های نوین معرفی شده در این بخش، نیازهای قبلی را پاسخگو بوده و نیازهای جدید مشتریان را نیز پوشش داده است. به همین دلیل، نیاز به سیستم‌های هوشمند تحویل و دریافت مرسولات پستی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردیدند. در همین راستا و در پاسخ به این نیاز جدید جامعه، شرکت جابار فعالیت خود را آغاز کرد و مزیت رقابتی خود را ارائه پلتفرم‌های نرم افزاری برای لاکرهای هوشمند تعیین کرد.

حمایت از پژوهشگران و فناوران

ارتباط صنعت و دانشگاه در هر کشوری می‌تواند تاثیری تعیین‌کننده در رشد اقتصادی آن کشور داشته باشد. امروزه توسعه صنعت و دانشگاه و همچنین همکاری این دو نهاد به طرح های بزرگ اقتصادی و موفقیت آنها منجر شده است.
شرکت جابار در نظر دارد در راستای حمایت و ارتقاء پروژه‌های علمی و همچنین حفظ رابطه صنعت و دانشگاه، از پروژهای پژوهشگران و فناوران حوزه پست و لجستیک، تجارت الکترونیک، IOT و ... پشتیبانی نماید.