... 90003132

بسته پستی و ارسال آن | روشی که مانع از برگشت خوردن بسته‌ها می‌شود.

برگشت خوردن (مرجوع شدن) بسته پستی؛ مشکلی آزاردهنده

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با اشتیاقی فراوان محصولی را از فروشگاه‌های اینترنتی خریداری کرده‌اید اما به هر دلیلی، بسته پستی شما بعد از ارسال، برگشت خورده است. این اتفاق می‌تواند حسابی حس و حال شما را تغییر دهد و همچنین باعث شود که شما هزینه و وقت زیادی را برای دریافت بسته پستی خود صرف کنید، به همین خاطر پیدا کردن یک روش مناسب برای جلوگیری از برگشت خوردن بسته‌های پستی می‌تواند باعث آسان شدن کار دریافت‌کنندگان و ارسال‌کنندگان این بسته‌ها شود. جابار به‌عنوان یک کسب‌وکار مدرن در حوزه پست، سرویسی بی‌نظیر را برای رفع این مشکل آزاردهنده ارائه کرده است که در این مطلب به‌صورت کامل با آن آشنا می‌شویم.

چگونه از برگشت خوردن بسته پستی جلوگیری کنیم؟

برگشت خوردن بسته‌های پستی چه برای دریافت‌کنندگان و چه برای ارسال‌کنندگان، یک فرایند   دردسرساز است. در مرحله اول، اداره پست باید وقت و هزینه بیشتری را برای جابه‌جایی مرسوله پستی به انبار مرکزی (هاب مکانیزه) خود صرف کند. از طرف دیگر، دریافت‌کننده در صورت مراجعه به انبار مرکزی و انجام فرایندهایی زمان‌بر، می‌تواند بسته خود را دریافت کند.

ارسال‌کننده نیز به علت عدم تحویل مرسوله، باید به‌صورت مداوم پیگیر تعهدات خود باشد که برای فروشندگان کالا، این امر می‌تواند دردسر زیادی داشته باشد.

به دلیل وجود این دردسرها، جلوگیری از برگشت خوردن بسته پستی اهمیت بسیار زیادی دارد. اما سوال مهم اینجاست که چطور می‌توان از برگشت خوردن مرسولات جلوگیری کرد. جابار با ارائه سرویسی بی‌نظیر با نام لاکر هوشمند، به‌خوبی توانسته به این مشکل یک پاسخ فناورانه بدهد. با لاکرهای هوشمند جابار، بسته‌های پستی شما دیگر هیچ‌وقت برگشت نمی‌خورند و شما می‌توانید آن‌ها را در زمان و مکان دلخواه دریافت کنید.

با لاکر هوشمند جابار، دیگر بسته‌های پستی برگشت نمی‌خورند

(در پاسخ به سوال شما: بله ما باید اشاره کنیم در وبلاگ به فرایند کلی وچون وبلاگ با سوشال مدیا ماهیتش متفاوت است ایرادی ندارد که از قبل این موارد گفته شوند)

سرویس لاکر هوشمند جابار را می‌توان تحولی بی‌نظیر در صنعت پست و لجستیک ایران دانست. لاکرهای هوشمند جابار به ماموران پست این امکان را می‌دهند که مرسولات را در مکان‌های مشخص‌شده در سطح شهر، درون یک باکس ایمن قرار دهند. در مرحله بعد، دریافت‌کنندگان می‌توانند با کد اختصاصی خود، لاکرهای هوشمند جابار را باز کرده و بسته پستی خود را دریافت کنند. لازم به ذکر است که دریافت‌کنندگان می‌توانند در بازه‌ی زمانی که لاکر را رزرو کرده‌اند، به سراغ بسته پستی خود رفته و آن را از لاکرهای هوشمند جابار تحویل بگیرند.

نکته بسیار جالب درباره لاکرهای هوشمند جابار، پراکندگی آن‌ها در تمام مناطق شهر تهران است. شما تقریبا در هر یک از مناطق اصلی تهران مانند سعادت آباد، پاسداران، ونک، ترمینال غرب و … به یک لاکر هوشمند جابار دسترسی خواهید داشت. به عبارت دیگر، شما می‌توانید بسته به شرایطتان (مدیریت زمان و مکان)، محل دریافت بسته پستی خود را نیز با استفاده از لاکرهای هوشمند جابار مشخص کنید. این مزیت نیز احتمال برگشت خوردن بسته‌های پستی را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از لاکرهای هوشمند جابار

مزایای استفاده از لاکرهای هوشمند جابار تنها به برگشت نخوردن بسته‌های پستی محدود نمی‌شوند. بلکه شما با استفاده از این لاکرها می‌توانید از مزایای دیگری نیز مانند امنیت بالا، تحویل بسته با کم‌ترین تماس فیزیکی و کاهش هزینه‌های دریافت و ارسال و بسته‌های پستی بهره‌مند شوید. درواقع لاکرهای هوشمند جابار تنها برای دریافت‌کنندگان مرسولات پستی یک سرویس ایده‌آل نیستند. بلکه صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی یا تمام ارسال‌کنندگان مرسولات پستی نیز می‌توانند با استفاده از لاکرهای هوشمند جابار از مزایای این سرویس بی‌نظیر بهره‌مند شوند. در ادامه با مهم‌ترین مزایای استفاده از لاکرهای هوشمند جابار برای دریافت و ارسال بسته پستی آشنا می‌شویم.

در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید

شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات پستی (کوریرها) و یا فروشندگان اینترنتی، با استفاده از لاکرهای هوشمند جابار می‌توانند در وقت و هزینه خود به‌خوبی صرفه‌جویی کنند. برای مثال ماموران پست یک شرکت پستی، به‌جای تحویل چندین بسته پستی به چندین نقطه در شهر، می‌توانند تمام بسته‌های یک منطقه را به‌صورت یکجا در لاکرهای هوشمند جابار قرار دهند. این امر می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های انتقال مرسولات پستی شود.

بدون تماس با مامور پست، بسته پستی خود را تحویل بگیرید

بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله بیماری‌هایی مانند کرونا و آنفولانزا، ترجیح می‌دهند تا بسته‌های پستی خود را بدون هیچ‌گونه تماس فیزیکی با مامور پست دریافت کنند. لاکرهای هوشمند جابار برای این دسته از افراد نیز گزینه‌ای بسیار ایده‌آل به‌شمار می‌‌آیند.

استفاده از لاکرهای هوشمند جابار بسیار آسان است

یکی دیگر از مزایای استفاده از لاکرهای هوشمند جابار برای دریافت بسته پستی، آسان بودن استفاده از این لاکرها است. تمام فرایند رزرو لاکر  از طریق ثبت سفارش در سامانه‌ی شرکت‌های عرضه کننده خدمات پستی یا تجارت الکترونیک انجام می‌شود و استفاده از لاکرهای هوشمند از طریق تخصیص کدهای اختصاصی در پیامک صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید طی یک فرایند بسیار کاربرپسند، از لاکرهای هوشمند جابار استفاده کنید. این ویژگی برای افرادی که آشنایی کمتری با تکنولوژی دارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

امنیت، مزیت اصلی لاکرهای هوشمند جابار است

سرویس لاکرهای هوشمند جابار بدون امنیت نمی‌توانند یک سرویس مناسب باشند. به همین خاطر جابار تمام تلاش خود را کرده است که این لاکرها از امنیت بالایی برخوردار باشند. در نتیجه شما می‌توانید با خیال راحت، بسته پستی باارزش خود را از طریق آن‌ دریافت کنید. به همین خاطر تنها کاربر از تحویل بسته پستی به لاکر هوشمند با خبر می‌شود و هیچ شخص دیگری از حضور بسته در باکس لاکرهای هوشمند جابار آگاه نیست. همچنین تنها شما می‌توانید با باز کردن لاکر اختصاصی خود، بسته پستی را تحویل بگیرید.

ارسال و دریافت بسته پستی با لاکرهای هوشمند جابار آسان شده است

اگر از برگشت خوردن بسته‌های پستی خود به هر دلیلی خسته شده‌اید و می‌خواهید بسته‌های خود را در زمان و مکان دلخواهتان تحویل بگیرید، لاکرهای هوشمند جابار بهترین گزینه برای شما هستند. همچنین اگر صاحب کسب‌وکاری در زمینه ارائه خدمات پستی هستید و می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، لاکرهای هوشمند شرکت ما می‌توانند هزینه‌های عملیاتی شرکت شما را کاملا متحول کنند. پس برای استفاده از این سرویس جابار، تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تاریخ: ۱۴۰۱-۱۲-۱۳