شرکت InPost و صندوق هوشمند

معرفی شرکت InPost

معرفی شرکت InPost

شرکت InPost لهستان پیشرو در ارائه خدمات لجستیک مدرن و اولین شرکتی در لهستان است که استفاده از سرویس‌های ارسال و جمع‌آوری بسته‌های پستی را از طریق شبکه‌ی صندوق هوشمند با امکان دسترسی 24 ساعته در 7 روز هفته ایجاد کرده است.

InPost  با استفاده از فناوری‌های نوآورانه لاکرهای خود، کارایی خدمات لجستیکی را افزایش داده است به‌طوری‌که دریافت بسته‌ها را راحت‌تر، ارزان‌تر و سازگارتر با محیط زیست کرده است. موفقیت آن‌ها با سرعت بالای تحویل بسته‌ها توجیه شده است؛ به صورتی که تا 98٪ از بسته‌ها روز بعد پس از ارسال تحویل می شود!

شرکت InPost و لاکر هوشمند1
شرکت InPost و لاکر هوشمند2
هدف شرکت InPost

از اهداف اصلی شرکت InPost  ایجاد دنیایی از راه حل‌های ساده با استفاده از فناوری‌های مدرن، دانش، اشتیاق و خلاقیت مهندسان و متخصصان لهستانی است.

شبکه‌ی لاکرهای هوشمند InPost

صندوق هوشمند InPost، شبکه پیشرفته‌ با بیش از 16000 لاکر در سراسر لهستان که به عنوان بزرگترین ساختار از این نوع کسب‌وکار را در این کشور را تشکیل داده که نقطه قوت اصلی آنها سرعت و راحتی است. این لاکرها در مناطق مسکونی، نزدیک به مراکز خرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها،… قرار دارند و به صورت 24 ساعته باز هستند، که به دلیل توزیع مناسب جغرافیایی به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی بسته‌های پستی خود را در هنگام پیاده‌روی عصرانه یا هنگام انجام کارهای دیگر تحویل بگیرند که این امر طبق محاسبات شرکت InPost به کاهش ۱۸۰ هزار تن کربن از زمان لانچ لاکرهای این شرکت تا به الان شده است.

شرکت InPost و لاکر هوشمند3
شرکت InPost و لاکر هوشمند4
خدمات شرکت InPost

InPost  صرفا ارائه دهنده‌ی خدمات لاکرهای هوشمند نیست، بلکه خدمات کوریری با کیفیت بالا از جمله خدمات این شرکت نیز محسوب می‌شود. از تحویل سنتی به یک آدرس مشخص، از طریق تحویل سریع در همان روز، تا سرویس مبتکرانه لاکرهای هوشمند که امکان ارسال سریع و ایمن حتی محرمانه‌ترین اسناد را فراهم می‌کند.

برای استفاده از خدمات لاکر هوشمند شرکت InPost نکاتی از جمله محل استقرار لاکرها، ابعاد لاکرها، وزن بسته‌ها و نحوه‌ی پیگیری بسته‌ها را باید همواره مد نظر قرار داد که به تفصیل در هنگام ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن شرکت InPost  به آن پرداخته شده است.

طبق آمار بدست آمده از خود شرکت InPost مقصد اول ۷۷ درصد خریداران تجارت الکترونیک لاکرهای شرکت InPost است؛ بنابراین این شرکت در کنار اپلیکیشن خود به طراحی سرویس‌های ویژه به عنوان ارزش افزوده‌ برای کاربران با تمرکز بر تجارت الکترونیک پرداخته است. از جمله این سرویس‌ها می‌توان به سرویس مدیریت بسته‌ی (IDMS) interactive delivery management system و سنجش آب و هوا، پالایش آلایندگی هوا اشاره کرد.

شرکت InPost و لاکر هوشمند5

منبع: www.inpost.pl/en

تاریخ: 2022-05-01