لاکی پست جابار از بسته‌های شما نگهداری می‌کند

لاکی پست؛ لاکری هوشمند در سطح شهر

در حال حاضر تکنولوژی ارسال مرسولات پستی به اوج خود رسیده است. برای مثال لاکرهای هوشمند توانسته‌اند به خوبی جای برخی خدمات سنتی پست را بگیرند. لا‌کی پست‌ نام لاکر هوشمند پستی مجموعه جابار است که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این صندوق الکترونیکی به شما امکان ارسال و تحویل انواع مدارک و وسایل را به‌راحتی و به‌صورت کاملا خصوصی می‌دهد. این لاکرها در بخش‌های مختلف شهرها نصب می‌شوند و به شما امکان استفاده شخصی و تجاری را می‌دهند. برای آشنایی با امکانات و قابلیت‌های لاکی پست جابار، در این مطلب با ما همراه باشید.

هر چیزی که باید درباره لاکرهای هوشمند بدانید

اسمارت لاکر، به صندوق هوشمندی گفته می‌شود که از نوع الکترونیکی است و در مکان‌های مشخص قرار دارد. از این صندوق برای دریافت، حفاظت، نگهداری و تحویل هر نوع بار و بسته(مرسولات)  استفاده می‌شود.

لاکرهای هوشمند برای ارسال و تحویل انواع اسناد و مدارک دارای محدوده وزنی و ابعاد مشخص استفاده می‌شوند. به دلیل برخورداری از امنیت بالا، می‌توانید از این لاکرها برای ارسال مدارک خاص و حتی محرمانه هم استفاده کنید.

لاکرهای هوشمند به عنوان یک تسهیل‌گر برای سرویس‌دهندگان پست، لجستیک و فعالین تجارت الکترونیک و مشتریان آنها، ایفای نقش می‌کند. این باعث می‌شود تا افراد و مخصوصا کسب و کارها بتوانند تعداد مرسولات بیشتری را در بازه‌های زمانی مشخص به دست مشتریان برسانند. در مقابل، مشتریان هم می‌توانند با برخورداری از این لاکرها مرسولات خود را در زمان و مکان دلخواه دریافت کنند.

نکته‌ای که درباره استفاده از لاکرهای هوشمند وجود دارد این است که اگر استفاده از این لاکرها رایج و یک شهر به شهر هوشمند تبدیل شود، تردد وسایل نقلیه به مراتب کمتر خواهد شد که این موضوع تاثیرات خاص خود را روی محیط زیست می‌گذارد.

لاکرها دارای ابعاد مختلفی هستند و می‌توانند انواع پاکت‌ها، بسته‌های استاندارد و انواع بسته‌های بزرگ را درون خود جای دهند. در نتیجه، شما این امکان را دارید تا متناسب با نیاز خود یک لاکر باکیفیت و کاربردی را دریافت کنید.

لاکی پست؛ لاکر هوشمند جابار

لاکی پست، لاکر هوشمند جابار است که در مراکز پر رفت و آمد در شهر تهران، مستقر شده و مخاطب اصلی آنها، شرکت‌های کوریری و فروشگاه‌های آنلاین هستند. لاکی پست می‌تواند به هوشمند شدن زندگی در شهرهای مختلف ایران کمک کند.

لاکی پست چه قابلیت‌هایی دارد؟

لاکی پست دارای امکانات مختلفی است که تمام این امکانات دست به دست هم داده‌اند تا این لاکر هوشمند بسیار محبوب باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این لاکر، برخورداری از خدمات پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته است، به این معنی که اگر در هر زمانی از طول روز با مشکلی در استفاده از این لاکر هوشمند مواجه شدید، می‌توانید بلافاصله با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کنند.

لاکی پست برای انتقال بسته‌‌های پستی مختلف با ابعاد متفاوت، در مراکز مختلف شهر تهران مستقر شده است و وجود باکس‌ها با سایزهای مختلف در لاکر هوشمند جابار، یکی از دلایل افزایش محبوبیت این لاکرها می‌باشد.   

یک لاکر باید دارای سیستمی یکپارچه باشد. به همین خاطر است که لاکی پست از API پیشرفته استفاده می‌کند. این تنظیمات پیشرفته و انعطاف‌پذیر، این امکان را بوجود می‌آورد تا بتوانید به راحتی لاکر هوشمند خود را مدیریت کنید.

امنیت، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های لاکی پست است. این لاکر دارای سیستم نظارت تصویری و عکس‌برداری است و از هرکسی که بخواهد بدون اجازه به لاکر شما دسترسی داشته باشد، عکس می‌گیرد. همچنین برخورداری از سیستم‌های بایومتریک مناسب برای قفل، باعث شده است تا هرکسی نتواند به داخل این لاکر دسترسی داشته باشد.

لاکی پست جابار دارای بدنه گالوانیزه و مقاوم در برابر آسیب است. همچنین این نوع ورق در برابر شرایط مختلف آب‌وهوایی هم مقاومت مناسبی دارد.

لاکی پست جابار دارای برد ماژولار مخصوص است که نمونه آن را نمی‌توان در هیچ لاکر دیگری مشاهده کرد. این موضوع در کنار برخورداری از استانداردهای امنیتی مختلف باعث شده است تا لاکی پست جابار در برابر شوک و ضربه بسیار مقاوم باشد.

برای امنیت لا‌کی پست‌، سیستم مانیتورینگ 24 ساعته برای آن در نظر گرفته شده است. این کار توسط دوربین‌های امنیتی انجام می‌شود و عملا دسترسی غیرقانونی به این لاکر غیرممکن شده است. در نتیجه، می‌توانید با خیالی آسوده از لاکی پست جابار استفاده کنید.

یکی‌دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های لا‌کی پست‌ جابار که باعث سهولت استفاده از آن می‌شود، برخورداری از صفحه لمسی است. در نتیجه، هیچ سختی و پیچیدگی را برای کار کردن با این لاکر تجربه نخواهید کرد.

از نرم‌افزار مخصوص لاکی پست چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

لاکی پست جابار، امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به مدیریت کاربران و نقش‌ها، مدیریت تعرفه‌ها، مدیریت SLA، مدیریت هوشمند رزرو، قراردادها، مدیریت سفارشات، مدیریت شبکه لاکرهای هوشمند، مدیریت مناطق جغرافیایی، مدیریت مالی، مدیریت اعتبار و کیف پول، مدیریت پرداخت و دسترسی به گزارشات کاربردی برای شرکت‌های عرضه خدمات پستی (کوریرها) اشاره کرد.

لاکرهوشمند جابار

لاکرهای هوشمند در آینده در تمام شهرها و برای مصارف شخصی و تجاری استفاده خواهند شد. لاکی پست جابار دارای قابلیت‌های مختلفی است که آن را از لاکرهای دیگر متمایز می‌کند. از جمله قابلیت‌های لاکی پست می‌توان به مدیریت SLA، مدیریت هوشمند رزرو و باکس لاکرها، مدیریت سفارشات، مدیریت شبکه لاکرهای هوشمند و مدیریت مناطق جغرافیایی اشاره کرد. همچنین به دلیل برخورداری از امنیت بالا و مانیتورینگ 24 ساعته، هیچ نگرانی از بابت سرقت یا دسترسی به مرسولات به صورت غیرمجاز نخواهید داشت. همچنین شما می‌توانید به دلیل انعطاف‌پذیر بودن لاکی پست جابار  در انتخاب زمان و مکان دریافت بسته، مرسولات خود را در زمان و مکان مورد نظر دریافت نمایید.

تاریخ: 2023-02-19